Fotečkové slajdy z jednorázových akcí - prezentace

  • Taťka mi udělal zhodnocení mého prvního měsíce života do prezentace Matýskův první měsíc.
    (Je to velký soubor plný foteček, a tak hlavně na starších počítačích budete mít starosti s jeho spuštěním přímo z internetu, a tak rada pro ty, kterým to nejde prohlédnout: Zkuste si prezentaci nejprve stáhnout a uložit na disk, a pak si ji spustit z něj. Jo a když se vám prezentace otevře "divně" a nespustí se, stiskněte klávesu F5 a ono se to rozjede. Příjemné pokoukáníčko!)
  • 6. října 2012 jsem byl oficiálně přivítán mezi občany Úpice. Byl to můj velký den a foteček taky nebylo málo. Tak jsem taťku poprosil, aby to nějak zpracoval s mými komentáři k těm fotkám. Výsledek si můžete prohlédnout na: Vítání občánků, 6/10/2012. (Pokud si to spustíte rovnou z mých stránek a otevře se vám to takové obdélníkaté [malé obdélníčky vlevo pod sebou a jeden velký vpravo], tak stiskněte klávesu F5, abyste si to mohli prohlédnout v inteligentním vzezření.)
  • V půli února se maminka rozhodla, že udělá něco s tím, že mi na ulici začali říkat holčičko. A tak 20. února 2014 přijela teta Eva, která mne ostříhala na kluka. Mrkněte, jak stříhání probíhalo.
    A opět platí totéž, co pro předchozí prezentace - nejlépe si ji uložte a pak spusťte.

Všechny filmečky na jedné hromádce

Tak jsem si řekl, že vám dám pod sebe odkazy na všechny filmečky, které se tady postupně ukazují. To kdybyste chtěli koukat jen po nich. Kdyby se vám video nechtělo otevřít, tak si ho v Internet Exploreru nejprve dejte uložit do počítače a pak si je spusťte z počítače.

Ultrazvuk

Krmení dravé zvěře (v porodnici - květen 2012)

Malý bonus (červenec 2012)

Boj se sicherkou (září 2012)

Vítání občánků (říjen 2012)

Samostatné sprchování (květen 2013)

Tučňák (červen 2013)

V bazénu (červen a červenec 2013)

Hudební virtuoz a co říkám na sníh (prosinec 2013)

Přišlo jaro, vyrážím do ulic na motorce, jsem šikovný zatloukatel a řádím na skluzavce (březen 2014)

Večer v Karviné (duben 2014)

Mám dva roky (květen 2014)

Vodní živel (červen 2014)

Výlet do Liberce (červenec 2014)

Níže si můžete stáhnout, prohlédnout a poslechnout moje zážitky z výletu za tetami Janou a Katkou a strejdou Petrem do Liberce a taky moje první recitátorské pokusy.

Chvilka poezie

V tomto místě videa končí, protože se narodil bráška a přibyla záložka "Mám bráchu!" vpravo nahoře, ve které najdete volné pokračování teď už našich společných lumpáren :-)

Moje Lega/Dupla

Milí dospěláci, hlavně ti, co mi děláte radost dárečky. Rozhodl jsem se tady uveřejnit, jaké jsem už dostal Lega, resp. zatím Dupla. To abyste mi mohli vybrat takové, které ještě nemám :-).

No a protože čas neúprosně letí vpřed, Dupla - sice s nelibostí, ale... - postupně přenechávám bráchovi a začínám sbírat a stavět z Lega (to je to pro dospěláky :-)). A už mám tyto:

Lego City

Lego Creator

Lego Technic

Lego Juniors

Lego Ninjago

Lego Star Wars

Lego Marvel

Lego DC

Lego Jurassic World

Lego Harry Potter

The Lego Movie

Speed Champions

Classic

Rozšíření

DOTS